Teen-Age
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Teen-Age

Un forum in care te vei distra, fie ca esti baiat, fie ca esti fata. :)
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cine am fost intr-o viata anterioara?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Soft_Cookie

Soft_Cookie


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 08/08/2009
Varsta : 29
Localizare : intr-un orasel mic

Cine am fost intr-o viata anterioara? Empty
MesajSubiect: Cine am fost intr-o viata anterioara?   Cine am fost intr-o viata anterioara? Icon_minitimeDum Aug 09, 2009 6:13 pm

http://labarfa.wordpress.com/2009/05/30/cine-am-fost-intr-o-viata-anterioara/
Este foarte simplu si nu dureaza mult :3 si mai gasiti pe acolo si alte teste legate de data nasterii..
Se pare k eu am fost femeie, nascuta undeva in teritoriul modern din Insula Victoria in jurul anului 1675. De profesie am fost calator/cofetar/croitor. [ciudat e k mie imi plac chestiile astea 3] Caracterul vietii anterioare: este posibil sa fi fost ocultist, atras de latura demonica a lucrurilor. Misterul, misticismul si magnetismul tau de atunci, cere in aceasta viata deschidere spre compasiune si caritate. Lectia vietii anterioare adusa in prezenta incarnare:ai o karma de daruire. Asta inseamna ca esti dator sa fii sprijinul multor oameni in aceasta viata. Nu precupeti nimic pentru ajutorarea celor care au nevoie de o vorba buna, un gest caritabil, o mangaiere.

Faceti si voi Razz
Sus In jos
https://www.youtube.com/candy23sakura
AssAndrA

AssAndrA


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 14/08/2009
Varsta : 28

Cine am fost intr-o viata anterioara? Empty
MesajSubiect: Re: Cine am fost intr-o viata anterioara?   Cine am fost intr-o viata anterioara? Icon_minitimeDum Aug 16, 2009 3:14 am

Analiza vietii anterioare:

Se pare ca ai fost...femeie in ultima ta viata.
Te-ai nascut undeva in teritoriul modern din Filipine in jurul anului 925.
De profesie, ai fost calator, armator sau negutator.


Caracterul vietii anterioare :

Ai fost o persoana foarte talentata; filosofia, psihologia si oratoria ti-au permis un trai bun, fara griji si fara familie. Datoria karmica in aceasta viata se refera la intemeierea unei familii, pe care atunci n-ai avut-o.


Lectia vietii anterioare adusa in prezenta incarnare :


Ai o karma de daruire. Asta inseamna ca esti dator sa fii sprijinul multor oameni in aceasta viata. Nu precupeti nimic pentru ajutorarea celor care au nevoie de o vorba buna, un gest caritabil, o mangaiere.

Iti suna familiar ?
Sincer DA Shocked
Sus In jos
http://child-soul.forumz.ro/
c l e e x |

c l e e x |


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 06/08/2009

Cine am fost intr-o viata anterioara? Empty
MesajSubiect: Re: Cine am fost intr-o viata anterioara?   Cine am fost intr-o viata anterioara? Icon_minitimeDum Aug 16, 2009 2:53 pm

Se pare ca ai fost...barbat in ultima ta viata.
Te-ai nascut undeva in teritoriul modern din Scotia in jurul anului 1825.
De profesie, ai fost poet, ghicitor sau astrolog.
Caracterul vietii anterioare :
Este
posibil sa fi fost ocultist, atras de latura demonica a lucrurilor.
Misterul, misticismul si magnetismul tau de atunci, cere in aceasta
viata deschidere spre compasiune si caritate.
Lectia vietii anterioare adusa in prezenta incarnare :
In
aceasta viata karma ta este sa te ocupi de capacitatile pe care le ai
din plin. Lasa deoparte sfiala si afirma-te in aceasta viata pentru ca
meriti.
Iti suna familiar ?

faza cu ocult,da Neutral
Sus In jos
'LecsSa
[*Ice_Girl <33]
'LecsSa


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 04/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Calarasi :|

Cine am fost intr-o viata anterioara? Empty
MesajSubiect: Re: Cine am fost intr-o viata anterioara?   Cine am fost intr-o viata anterioara? Icon_minitimeDum Aug 16, 2009 5:38 pm

eu am apasat pe toate "aici"-urile haha
si. rezultate:
Analiza ultimei vieti anterioare: Cred ca ai fost... femeie in ultima ta viata.
Te-ai nascut: undeva in teritoriul modern din Arabia Saudita in jurul anului 1850.
Meseria ta a fost de: Gropar, Miner.
Cum ai fost: Tipul revolutionar. Ai inspirat schimbari in toate domeniile in care ai activat - politica, afaceri, religie si in problemele casnice. S-ar putea sa fi fost un lider
Ce trebuie sa corectezi in viata actuala :Trebuie sa inveti onestitatea si sa crezi ca exista puteri mai presus de legile scrise ale oamenilor. Familia trebuie sa fie interesul tau prioritar.
Am reusit sa iti aduc aminte ?
la asta nu prea Neutral

Analiza vietii anterioare: Se pare ca ai fost...femeie in ultima ta viata.
Te-ai nascut undeva in teritoriul modern din Yemen in jurul anului 1850.
De profesie, ai fost gradinar, cioplitor.
Caracterul vietii anterioare :Datorita vointei si meritelor tale, dar si a caracterului tau hotarat, ai influentat puternice prefaceri in societate; este posibil sa fi fost un lider, un conducator.Lectia vietii anterioare adusa in prezenta incarnare :Trebuie sa-ti dezvolti latura spirituala. Cultiva dragostea si cinstea; ajuta-ti si iubeste-ti familia.
Iti suna familiar ?
huh. da! Neutral

Rezultatul testului tau: Ai fost o dansatoare roscata. Ai trait in Tibet si ai murit pentru ca ai fost ingropata de vie.
e o prostie :-j

Sagetator - Au capacitate intelectuala, o mare curiozitate si dorinta de a se realiza, pe care le-au avut si intr-o viata anterioara. Dar nu trebuie sa isi mai risipeasca energia, este imperios necesar sa aiba un ideal clar, pe care sa-l urmeze pana la capat. De obicei, Sagetatorii finalizeaza greu lucrurile incepute, fiindca asa au procedat anterior. In trecut au facut compromisuri din cauza absentei unor principii morale ferme. Acum trebuie sa invete lectia dreptatii, a eticii si a consecventei.
e cat se poate de real Neutral motto-ul meu: "si maine e o zi" haha

Ai fost un personaj de seama
Cuvantul tau atarna greu oriunde te-ai afla: acasa, la munca sau pe strada, cand esti cu prietenii. Pari pretioasa si sofisticata si nu te simti bine daca, cel putin o data pe luna, nu achizitionezi un lucru extravagant.
ba chiar deloc. Neutral mie imi place sa ma simt cat mai lejera.. si... nu se prea potriveste Neutral
Sus In jos
https://cool-place.all-up.com
Continut sponsorizat





Cine am fost intr-o viata anterioara? Empty
MesajSubiect: Re: Cine am fost intr-o viata anterioara?   Cine am fost intr-o viata anterioara? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cine am fost intr-o viata anterioara?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Teen-Age  :: Freetime. :: Quizes.-
Mergi direct la: